| Виробник | |
| Вага | |
| Тип управління | |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Кількість конфорок | 1 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 200 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 10 |
| Особливості | таймер |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |