Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Настільна плита Grunhelm GHP-5613
| Виробник | |
| Вага | 1.3 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Напруга | 220 В |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 170 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Колір | сірий |
| Розміри (Ш х Г х В) | 43 х 21 х 7 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Grunhelm GHP-5613
Настільна плита GRUNHELM GHP-5613 — електрична плита з двома конфорками, які забезпечують миттєвий розігрів та швидке приготування їжі.
Тип варильної поверхні: електро Тип управління: поворотні перемикачі Кількість конфорок: 2 Діаметр нагрівальної поверхні: 170 мм Вхідна потужність: 2000 Вт Напруга: 220 В Вага: 1.3 кг Колір: сірий Розміри (Ш х Г х В): 43 х 21 х 7 смВідгуки та питання про - Настільна плита Grunhelm GHP-5613
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Grunhelm GHP-5613
[[ getCurrentDecimal('1394') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1394') ]] ₴