Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Настільна плита Grunhelm GIR-202
| Виробник | |
| Вага | 5.6 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Напруга | 220 В |
| Тип варильної поверхні | склокераміка (Hi-Light) |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 250 мм |
| Вхідна потужність | 3200 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 8 |
| Особливості | таймер |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 67 х 40 х 8.2 см |
| Також шукають | з таймером |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Grunhelm GIR-202
Плита інфрачервона зі склокерамічною панеллю для швидкого розігріву, приготування різноманітних страв. 2 конфорки, сенсорне керування, 2 РК дисплеї, що, безумовно, зручно в ході роботи.
Кнопочне керування, що, безумовно, зручно в налаштуванні для приготування. До ваших послуг 8 температурних режимів та 8 рівнів потужності для альтернативних налаштувань. Плита проста у використанні і легка у догляді.
Поверхня - високотемпературне загартоване скло - Black Crystal
Тип варильної поверхні: склокераміка (Hi-Light) Тип управління: поворотні перемикачі Тип управління: сенсорне Кількість конфорок: 2 Діаметр нагрівальної поверхні: 250 мм Вхідна потужність: 3200 Вт Кількість рівнів нагрівання: 8 Напруга: 220 В Особливості: дисплей Особливості: захист від перегріву Особливості: таймер Вага: 5.6 кг Колір: чорний Розміри (Ш х Г х В): 67 х 40 х 8.2 смВідгуки та питання про - Настільна плита Grunhelm GIR-202
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Grunhelm GIR-202
[[ getCurrentDecimal('4979') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4979') ]] ₴