Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 3 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Особливості | термостат |
| Колір | коричневий |
| Розміри (Ш х Г х В) | 26 х 26.9 х 9.6 см |
| Також шукають | недорогі |