Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Вага | 1.2 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Покриття варильної поверхні | |
| Стан | |
| Производитель | Suntera |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Товар | Маленькие электрические плиты, Надежная кухонная плита, Электрические плиты хорошего качества ZB-10 |
Характеристики Настільна потужна плита Suntera SP-1910 1000 w, Потужна електроплита для дому, Зручна плита для кухні ZB-10
Немає в наявності
Код:003944695
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами