Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр | 75 мм |
| Матеріал каркасу | |
| Довжина | 45 мм |
| Напруга мережі | |
| Стиль виконання | |
| Колір | |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Потужність лампи | 4.5 Вт |
| Колір світіння | |
| Стан | |
| Кількість джерел світла | |
| Тип лампи | |
| Тип цоколя | LED module |
| Матеріал плафона, підвісок | |
| Форма плафона | Цилиндр|Круглая |
| Способ монтажа | Накладной |
| Цвет плафона | Белый |