Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Навушники REAL-EL GDX-7600 Black-Red
| Виробник | |
| Колір | Red Black |
| Тип кріплення | |
| Чутливість | |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Призначення | для ноутбука |
| Підключення | дротове |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Акустичне оформлення | закриті |
| Діаметр випромінювача | 50 мм |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Також шукають | до 1000 грн |
| Тип випромінювача | динамічний |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
| Конструкція мікрофона | винесений |
| Спрямованість мікрофона | односпрямований |
| Чутливість мікрофона | 38 дБ |
| Мінімальна сприймана частота мікрофона | 30 Гц |
| Максимальна сприймана частота мікрофона | 16 кГц |
| Матеріал амбушур | екошкіра |
| Особливості | штекер ø 3.5 мм (4 pin) для мобільних пристроїв |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Кількість jack(ів) | 2 |
| Форма штекера | прямий |
| Вага | 330 г |
Читати повністю
Сховати
Опис Навушники REAL-EL GDX-7600 Black-Red
геймерські (ігрові), дротове, Jack 3.5 мм, закриті, Випромінювач - 50 мм, 32 Ом, чутливість - 105 дБ, 20 - 20000 Гц, тип випромінювача - динамічний, з мікрофоном, Спрямованість мікрофона - односпрямований, Матеріал амбушур - екошкіра, довжина шнура - 1.2 м, кількість jack(ів) - 1, 2, Red, Black, 330 г Тип: геймерські (ігрові) Призначення: для комп'ютера Призначення: для ноутбука Підключення: дротове Конструкція: повнорозмірні Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм Тип кріплення: наголов'я Акустичне оформлення: закриті Діаметр випромінювача: 50 мм Опір навушників: 32 Ом Чутливість: 105 дБ Діапазон відтворюваних частот: 20 - 20000 Гц Тип випромінювача: динамічний Наявність мікрофону: з мікрофоном Конструкція мікрофона: винесений Спрямованість мікрофона: односпрямований Чутливість мікрофона: 38 дБ Мінімальна сприймана частота мікрофона: 30 Гц Максимальна сприймана частота мікрофона: 16 кГц Матеріал амбушур: екошкіра Особливості: перехідник для під'єднання до пк у комплекті Особливості: потужне реалістичне звучання Особливості: регульоване наголов'я Особливості: штекер ø 3.5 мм (4 pin) для мобільних пристроїв Довжина шнура: 1.2 м Кількість jack(ів): 1 Кількість jack(ів): 2 Форма штекера: прямий Колір: Black Колір: Red Вага: 330 г
Відгуки та питання про - Навушники REAL-EL GDX-7600 Black-Red
0.0
Всього відгуків:0
Навушники REAL-EL GDX-7600 Black-Red
[[ getCurrentDecimal('907') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('905') ]] ₴