Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Ноутбук Dell Vostro 3530 (N1612PVNB3530EMEA01_UBU)
| Виробник | DELL |
| Вага | 1.6 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Кількість ядер процесора | 5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | |
| Колір | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Серія (модельний ряд) | Dell Vostro |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i3 1305U (3.3-4.5 ГГц) |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Також шукають | 2025 року |
Читати повністю
Сховати
Опис Ноутбук Dell Vostro 3530 (N1612PVNB3530EMEA01_UBU)
Працюйте швидко та комфортноЗосередьтеся на роботі з вузькою тристоронньою рамкою. Велика сенсорна панель та ковпачки для клавіш, а також підіймальна петля для більш ергономічних кутів запястя та посилений потік повітря забезпечують більш комфортне використання. Багато портів і слотів означає, що ви можете підєднатися до того, що вам потрібно, а вологонепроникна клавіатура означає менше стресу у разі аварії. Крім того, цей сертифікований TÜV Rheinland ноутбук із програмною технологією Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт для очей при тривалому використанні.Залишайтеся під захистомTrusted Platform Module 2.0 — це комерційний чіп безпеки, встановлений на материнській платі, який створює та зберігає паролі та ключі шифрування. Перед завантаженням він перевіряє, чи компютер був зламаний, і захищає ваші дані від зовнішніх програмних атак.
Серія (модельний ряд): Dell Vostro Тип ноутбуку: бізнес Тип ноутбуку: для роботи та навчання Діагональ дисплея: 15.6" Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD) Частота оновлення екрану: 120 Гц Покоління процесора Intel: 13-th generation Процесор: Intel Core i3 1305U (3.3-4.5 ГГц) Кількість ядер процесора: 5 Об'єм оперативної пам'яті: 8 ГБ Типи внутрішніх накопичувачів: SSD Об'єм SSD: 512 ГБ Тип відеокарти: інтегрована Відеокарта: Intel UHD Graphics Бездротові технології: Bluetooth Бездротові технології: Wi-Fi Мережевий адаптер: LAN (RJ-45) Інтерфейси та підключення: 1 х USB 2.0 Інтерфейси та підключення: 1 х USB 3.2 Інтерфейси та підключення: LAN (RJ-45) Інтерфейси та підключення: USB Type-C Інтерфейси та підключення: HDMI Інтерфейси та підключення: Комбінований аудіороз'єм Операційна система: без операційної системи Ширина: 359 мм Висота: 19 мм Глибина: 236 мм Вага: 1.6 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Ноутбук Dell Vostro 3530 (N1612PVNB3530EMEA01_UBU)
[[ getCurrentDecimal('32985') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('28191') ]] ₴