Маркетплейс твоєї Країни![]()
Однотонна футболка в рубчик вільного фасону - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наявності
Код:003887171
Характеристики Однотонна футболка в рубчик вільного фасону - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | |
| Колір | пудра |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 65см |
| Довжина рукава від горловини, см | 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 11см |
Читати повністю
Сховати
Опис Однотонна футболка в рубчик вільного фасону - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
Однотонна футболка в рубчик вільного фасону — стильна базова модель для створення комфортних повсякденних образів. Фактурна тканина в рубчик додає виробу виразності та робить силует більш структурованим.
Футболка має класичну круглу горловину та прямий крій, що забезпечує зручну посадку і свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Однотонна футболка в рубчик вільного фасону - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Однотонна футболка в рубчик вільного фасону - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('950') ]] ₴