Опт та роздріб. Філамент для 3D-принтера MT PETG, 1.75 мм, фіолетовий, 1 кг (3DMT-PETG1.75-01-P)
В наявності
  • Номінальний діаметр перерізу: 1,75 мм
  • Відхилення від номінального діаметра: 0,05 мм
  • Зовнішній діаметр котушки: 200 мм
  • Внутрішній діаметр котушки: 90 мм
  • Діаметр втулки котушки (посадковий): 54 мм
  • Ширина котушки: 63,5 мм