Характеристики Опт та роздріб. Філамент для 3D-принтера MT PETG, 1.75 мм, прозорий зелений, 1 кг (3DMT-PETG1.75-01-TG)
| Виробник | Mobitehnika |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | PETG |
| Цвет нити | Прозорий зелений |
| Вес в упаковке | 1.36 |
- Відхилення від номінального діаметра: 0,05 мм
- Зовнішній діаметр котушки: 200 мм
- Внутрішній діаметр котушки: 90 мм
- Діаметр втулки котушки (посадковий): 54 мм
- Ширина котушки: 63,5 мм