Опт та роздріб. Філамент для 3D-принтера MT PETG, 1.75 мм, прозорий жовтий, 1 кг (3DMT-PETG1.75-01-TY)
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
PETG (поліетилентерефталат гліколь):
  • Міцність: висока міцність та гнучкість.
  • Термостійкість: вища, ніж у PLA, але нижча, ніж у ABS.
  • УФ-стійкість: Хороша стійкість до УФ-випромінювання.
  • Харчова безпека: підходить для контакту з їжею.
  • Друк: Низьке усадження, що вимагає нагрів друкарського столу до помірної температури.
PLA (Полілактид):
  • Біорозкладаність: Виготовляється з відновлюваних ресурсів та є біорозкладним.
  • Друк: Найлегший у друку, ідеальний для початківців.
  • Міцність: Середня міцність, крихкість.
  • Термостійкість: низька, не підходить для виробів, що піддаються впливу високих температур.
ABS (Акрилонітрилбутадієнстирол):
  • Міцність: висока міцність, стійкість та гнучкість.
  • УФ-стійкість: Середня, може пожовтіти під впливом сонячного світла.
Технічні характеристики:
  • Температура нагрівання пластини столу 3D принтера: 75°С-85°С
  • Номінальний діаметр перерізу: 1,75 мм
  • Відхилення від номінального діаметра: 0,05 мм
  • Зовнішній діаметр котушки: 200 мм
  • Внутрішній діаметр котушки: 90 мм
  • Діаметр втулки котушки (посадковий): 54 мм
  • Ширина котушки: 63,5 мм
  • Вага котушки з філаметном: 1,25 кг
  • Вага порожньої котушки: 0,25 кг
  • Вага котушки з філаметном в упаковці: 1,36 кг