| Виробник | |
| Вага | |
| Колір | |
| Вага | 1.12 кг |
| Колір | білий |
| Потужність | 1300 Вт |
| Підключення | провідне |
| Подача пари | 20 г/хв |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Також шукають | недорогі |
| Режими | постійний пар |
| Особливості | видаляє неприємні запахи |
| Розміри | 22 х 12.7 х 10.5 см |