Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 420 г |
| Тип акумулятора | |
| Ємність акумулятору | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Колір корпусу | |
| Матеріал корпусу | Алюминий |
| Довжина | 160 мм |
| Тип | Power Bank |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Стан | |
| Особливості | Дисплей |
| Набір перехідників | |
| Зарядка батареї | От сети|От USB |
| Цвет | Черный |
| Максимальная мощность W | 22.5 |
| Функции зарядки | QC быстрая зарядка 3.0 |
| Выходные интерфейсы | 3 x DC-разъем |
| Индикация | С дисплеем |
| Назначение | Для электроники |
Характеристики Павербанк DENMEN DP45 20000 мАг 22.5W Fast Charge з LED дисплеєм, 3 виходи, швидка зарядка PD/QC, чорний
В наявності
Код:003941526