Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина | 14.5 см |
| Вікова група | |
| Довжина | 55.5 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Жорсткість коліс | |
| Підшипник | |
| Стан | |
| Матеріал деки | |
| Матеріал коліс | |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Тип | Пенни борд |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів/Аванс 200 грн. |
| Вид | Скейт |
| Група | Ролики, скейтборд і самокати |
| Підгрупа | Скейти |
Характеристики Пенніборд Maraton Marvel | Світні колеса PU, посилена алюмінієва підвіска, підшипники ABEC-9. Синій
В наявності
Код:004041938