Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 1.2 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Загальна кількість конфорок | |
| Кількість електричних конфорок | |
| Покриття варильної поверхні | |
| Стан | |
| Производитель | Sea breeze |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Товар | Бытовая настольная плита для дома, Маленькая электрическая плитка, Плита переносная для дома EM-59 |
Характеристики Переносна електрична кухонна плита Sea Breeze SB-063 2000 Вт, Портативна плита для готування EM-59
Немає в наявності
Код:003944719
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами