PETG-пластик MT Filament до 3D-принтера 1.75 мм 1 кг ніжно-рожевий (3DMT-PETG1.75-01-BP)
В наявності
  • Номінальний діаметр перерізу: 1,75 мм
  • Відхилення від номінального діаметра: 0,05 мм
  • Зовнішній діаметр котушки: 200 мм
  • Внутрішній діаметр котушки: 90 мм
  • Діаметр втулки котушки (посадковий): 54 мм
  • Ширина котушки: 63,5 мм