Пила дискова GKS 140, ручна, 1400Вт, 184мм, 20мм, 3.7кг + Пиляльний диск Eco for wood (0.601.6B3.020)
Пила дискова GKS 140, ручна, 1400Вт, 184мм, 20мм, 3.7кг + Пиляльний диск Eco for wood (0.601.6B3.020) | Зображення 1
Пила дискова GKS 140, ручна, 1400Вт, 184мм, 20мм, 3.7кг + Пиляльний диск Eco for wood (0.601.6B3.020) | Зображення 2
Пила дискова GKS 140, ручна, 1400Вт, 184мм, 20мм, 3.7кг + Пиляльний диск Eco for wood (0.601.6B3.020) | Зображення 3
Пила дискова GKS 140, ручна, 1400Вт, 184мм, 20мм, 3.7кг + Пиляльний диск Eco for wood (0.601.6B3.020) | Зображення 4
Пила дискова GKS 140, ручна, 1400Вт, 184мм, 20мм, 3.7кг + Пиляльний диск Eco for wood (0.601.6B3.020) | Зображення 5
Пила дискова GKS 140, ручна, 1400Вт, 184мм, 20мм, 3.7кг + Пиляльний диск Eco for wood (0.601.6B3.020) | Зображення 6
Пила дискова GKS 140, ручна, 1400Вт, 184мм, 20мм, 3.7кг + Пиляльний диск Eco for wood (0.601.6B3.020) | Зображення 7
Пила дискова GKS 140, ручна, 1400Вт, 184мм, 20мм, 3.7кг + Пиляльний диск Eco for wood (0.601.6B3.020) | Зображення 8
Пила дискова GKS 140, ручна, 1400Вт, 184мм, 20мм, 3.7кг + Пиляльний диск Eco for wood (0.601.6B3.020) | Зображення 9