Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 1.2 кг |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Загальна кількість конфорок | |
| Кількість електричних конфорок | |
| Покриття варильної поверхні | |
| Стан | |
| Производитель | Vilgrand |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Товар | Бытовая переносная электроплита Vilgrand VHP162D 2000Вт, Плита для готовки пищи, Комфорка электрическая IC-98 |
Товар не доступний
Характеристики Плита електрична настільна компактна, Плита для приготування їжі, Стильна електроплита IC-98
За тарифами