Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 2.3 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Колір корпусу | |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Покриття корпусу | |
| Кришка | |
| Матеріал решітки | |
| Розташування конфорок | |
| Стан | |
| Вид плиты | Настольная |
| Варочная поверхность | газовая |
Характеристики Плита газова настільна Starlux SGS-6003 3 конфорки під газовий балон, газовий таганок із кришкою
В наявності
Код:004038447