Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 43.7 кг |
| Гриль | |
| Конвекція | |
| Внутрішнє покриття | Піролітична емаль |
| Тип гриля | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Таймер | є |
| Дисплей | |
| Клас енергоспоживання | А |
| Напруга/частота | 230 В/50 Гц |
| Тип | електрична |
| Ящик для посуду | є |
| Зони нагріву | склокераміка (Hi-Light) |
| Кришка варочної поверхні | немає |
| Кількість конфорок | 4 |
| Потужність і тип конфорок | передня права: діаметром 145 мм, потужністю 1200 вт |
| Тип духовки | електрична |
| Корисний об'єм | 71 л |
| Тип очистки | очистка парою AquaClean |
| Тип направляючих | телескопічні |
| Режими приготування | швидке нагрівання (fastpreheat) |
| Особливості духовки | освітлення |
| Кількість направляючих | 4 |
| Підсвічування | так |
| Індикатор температури | так |
| Кількість скелець в дверцятах духівки | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | з шириною 56-60 см |