Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Гриль | Немає |
| Висота | 86.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Електропідпал | автоматичний (у ручці) |
| Тип | комбінована |
| Колір | White |
| Кількість конфорок (зон нагріву) | 3+1 |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Тип керування | поворотні перемикачі |
| Матеріал поверхні | емаль |
| Тип духовки | електрична |
Характеристики Плита комбінована Castle CPEG-50W, White, поворотні перемикачі, 3 газ+1 електр (1000Вт) конфорки, автопідпал інтегрований, решітка металева емальована, електрична духовка з подвійним склом, конвекція, підсвітка, два тени, металева кришка, 50x60x86.5см
В наявності
Код:003966557