Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.24 кг |
| Кейс в комплекті | |
| Блокування кнопки включення | |
| Кріпильний засіб | |
| Регулювання сили удару | |
| Можливість подвійного удару | |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Витрата повітря | 70 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Перехідний штуцер | |
| Довжина скоби | 40 мм |
| Ширина скоби | 6 мм |
| Довжина цвяха | 50 мм |
| Ємність контейнера | 100 шт. |
| Стан | |
| Виробник | VIGRUE |