Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Вага | 1.2 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Варильна поверхня | |
| Покриття варильної поверхні | |
| Стан | |
| Производитель | ViLgrand |
| Страна производитель | Китай |
| Вид плиты | Настольная |
| Товар | Надежная настольная плита для дома, Плита электро для домашнего приготовления, Бытовая электро-плитка CT-24 |
Характеристики Побутова переносна електроплита ViLgrand VHP161D 1000Вт, Плити для приготування, Стильна електро плита CT-24
Немає в наявності
Код:003942766
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами