Маркетплейс твоєї Країни![]()
Подушка декоративна іменна з вишивкою синій Дар'я Дарина rus 03744
В наявності
Код:000884914
Характеристики Подушка декоративна іменна з вишивкою синій Дар'я Дарина rus 03744
| Виробник | |
| Вага | 500 г |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Тип | Декоративна |
| Наповнювач | Синтепух |
| Форма | Квадратна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Матеріал напірника/чохла | Оксамит |
| Довжина подушки | 38 см |
| Ширина подушки | 38 см |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Колір | Синій |
| Основний матеріал наволочки | Оксамит |
| Наволочка | Немає |
| Висота подушки | 8 см |
| Ортопедичні властивості | |
| Наповнювач | |
| Форма | |
| Застібка наволочки | |
| Матеріал напірника/чохла | |
| Оздоблення та прикраси | |
| Колір |
Читати повністю
Сховати
Опис Подушка декоративна іменна з вишивкою синій Дар'я Дарина rus 03744
Подушка декоративна іменна з вишивкою синій Дар'я Дарина rus Шукаєте ідеальний подарунок? Іменна подушка — це те, що ви шукали Розмір подушки 38*38 см Пошита із синього оксамиту Наволочка зашита наглихо Наповнювач — синтепух Декор — машинна вишивка Догляд: сухе чищення/чищення мийним пилососом/ делікатне машинне прання за 30-40 градусів
Відгуки та питання про - Подушка декоративна іменна з вишивкою синій Дар'я Дарина rus 03744
0.0
Всього відгуків:0