Маркетплейс твоєї Країни![]()
Подушка з вишивкою синій пожежному рятівнику 02970
В наявності
Код:000885688
Характеристики Подушка з вишивкою синій пожежному рятівнику 02970
| Виробник | |
| Ортопедичні властивості | Ні False |
| Тип | Декоративна |
| Наповнювач | Синтепух |
| Форма | Квадратна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Матеріал напірника/чохла | Оксамит |
| Довжина подушки | 38 см |
| Ширина подушки | 38 см |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Колір | Синій |
| Основний матеріал наволочки | Оксамит |
| Наволочка | Немає |
| Висота подушки | 8 см |
| Ортопедичні властивості | |
| Наповнювач | |
| Форма | |
| Застібка наволочки | |
| Матеріал напірника/чохла | |
| Оздоблення та прикраси | |
| Колір |
Читати повністю
Сховати
Опис Подушка з вишивкою синій пожежному рятівнику 02970
Подушка розміром 38*38 см Колір синій Матеріал - оксамит Догляд: машинне/ручне прання при 30-40 градусах Декор машинна вишивка Якщо потрібні: інша мова/інший колір тканини/інший колір, вишивки вкажіть при оформлені замовлення у коментарях
Відгуки та питання про - Подушка з вишивкою синій пожежному рятівнику 02970
0.0
Всього відгуків:0