Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Цвет | Белый |
| Вес, гр | 2400 |
| Нагрузка | 20 кг |
| Глубина | 130 мм |
| Материал | Алюминий |
| Покрытие | Окраска |
| Тип сушки | Настенная |
| Высота | 300.0 |
| Ширина | 460.0 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Цвет | Белый |
| Вес, гр | 2400 |
| Нагрузка | 20 кг |
| Глубина | 130 мм |
| Материал | Алюминий |
| Покрытие | Окраска |
| Тип сушки | Настенная |
| Высота | 300.0 |
| Ширина | 460.0 |