Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Цифровой |
| Особенности | Дисплей |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 53 |
| Вес | 400 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Цифровой |
| Особенности | Дисплей |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 53 |
| Вес | 400 |