Маркетплейс твоєї Країни![]()
Портативний бездротовий блендер пляшка для смузі BlendrCup A28 (1200 мАг, 350 мл,) SF-214 Білий
В наявності
Код:004044306
Характеристики Портативний бездротовий блендер пляшка для смузі BlendrCup A28 (1200 мАг, 350 мл,) SF-214 Білий
| Виробник | |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Вага | 0.42 кг |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Висота | 218 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Колір корпусу | |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Імпульсний режим | |
| Матеріал корпусу | |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Режим Турбо | |
| Об'єм глечика | 0.35 л |
| Тип блендера | |
| Плавне регулювання швидкості | |
| Матеріал глечика блендера | |
| Ємність мірного стакана | 350 мл |
| Колка льоду | |
| Функція самоочищення | |
| Отвір для додавання інгредієнтів | |
| Стан |
Читати повністю
Сховати
Опис Портативний бездротовий блендер пляшка для смузі BlendrCup A28 (1200 мАг, 350 мл,) SF-214 Білий
Характеристики:
Розміри: 80x80x230 мм Вага: 420 г Місткість акумулятора: 1200 мАг Місткість: 350 мл
Швидкість мотору: 15000 об. Зарядка: USB, бездротова Матеріал: скло, сталь, нержавіюча сталь Спектр застосування:
соковижималка; блендер; екстрактор фруктів; міксер; пляшка для смузі; Особливості блендера;
Функціональність - пристрій дуже компактний, тому підійде для використання як на кухні, так і в подорожах. Подрібнити овочі чи фрукти, а також вичавити сік відтепер стане набагато зручніше. Має захист від протикання. Стильний дизайн та відмінний перелік функціоналу.
Продуктивність - персональний портативний соковитискач, блендер, екстрактор фруктів, що не містить BPA, пляшка-міксер з 4 лезами.
Технологічність - виготовлений з високотехнологічного пластику і міцного скла. Леза з нержавіючим покриттям. Працює як тихий шум. Заряджається через USB і без дроту через підзарядну станцію. Об'єм акумулятора 1200 мАг, що дуже зручно, тому що вистачить його на 15 повноцінних використання на одному заряді. Захищений від протикання.
Відгуки та питання про - Портативний бездротовий блендер пляшка для смузі BlendrCup A28 (1200 мАг, 350 мл,) SF-214 Білий
[[ getCurrentDecimal('1472') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('920') ]] ₴