Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Вага | 0.42 кг |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Висота | 218 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Колір корпусу | Выбор цветов |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Імпульсний режим | |
| Матеріал корпусу | |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Режим Турбо | |
| Об'єм глечика | 0.35 л |
| Тип блендера | |
| Плавне регулювання швидкості | |
| Матеріал глечика блендера | |
| Ємність мірного стакана | 350 мл |
| Колка льоду | |
| Функція самоочищення | |
| Отвір для додавання інгредієнтів | |
| Стан | |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней / Предоплата от 200,00 грн. |
Характеристики Портативний бездротовий блендер пляшка для смузі BlendrCup A28 (1200 мАг, 350 мл,) SF-214
В наявності
Код:004044307