Маркетплейс твоєї Країни![]()
Електронасос для машини MX20033, Портативний насос, Компресор від прикурювача, Компресор автомобільний XM-77
Немає в наявності
Код:003798250
Характеристики Електронасос для машини MX20033, Портативний насос, Компресор від прикурювача, Компресор автомобільний XM-77
| Виробник | |
| Манометр | Аналоговый (бар) |
| Тип насосу | Электрический |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Стан | |
| Стан | |
| Напряжение питания | 12 В |
| Производительность | 90 |
| Тип | Двухпоршневой |
| Длина шнура питания | 3 м |
| Дополнительные характеристики | Мощность 100 Вт |
| Максимальный потребляемый ток | 25 А |
| Напряжение | 12 В |
| Особенности | Манометр |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Товар | Автомобильный насос от прикуривателя MX20033, Насос автомобильный, Компрессор для колес машины XM-77 |
| Цикл работы | 30 минут |
Читати повністю
Сховати
Опис Електронасос для машини MX20033, Портативний насос, Компресор від прикурювача, Компресор автомобільний XM-77
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴 👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео! 👇Тисни "Детальніше!"👇📦 Електронасос для машини MX20033, Портативний насос, Компресор від прикурювача, Компресор автомобільний XM-77 👉 Розумний автомобільний насос MX20033 з багатофункціональним цифровим дисплеєм, ліхтарем, Li-Ion акумулятором та зарядним пристроєм Type-C. 👉 Характеристики: ✅ Вхідна напруга: 12 В постійного струму/2 терміну 3,7 V 5200mAh літієва батарея із захисною платою✅ Струм: робочий струм манометра становить менше 100 мА при його включенні, струм сну при його вимиканні становить ≤ 100 мА✅ Діапазон манометра: 5 ~ 150 PSI (відображуване значення до 150 фунтів на квадратний дюйм, більше 150 – дисплей OL)✅ Середовище зберігання: -20-70°C✅ Вихід USB: 5 В, 2 А макс.✅ Автоматичне відключення: автоматичне вимкнення через 1,5 хвилини без тиску повітря та без роботи✅ Дозвол діапазону: 0,5 PSI, 0,05 бар, 5 кПа, 0,05 кг/см2; (при відображенні тиску повітря)✅ Одиниця тиску: бар, фунт/кв. дюйм, кПа, кг/см2✅ Робоче середовище: 0-50°C✅ Захист від низької напруги: коли напруга джерела живлення нижче 6 В, вона автоматично вимикається✅ Точність манометра: ± 1% повної шкали плюс D (при температурі 25°C та вологості 75%)✅ Струм зарядки: 5 В, 2 А макс.✅ Прожектор: білий світлодіодний, один білий світильник повільно блимає, а один білий світильник лопається (світильник можна увімкнути лише при включенні машини)
Відгуки та питання про - Електронасос для машини MX20033, Портативний насос, Компресор від прикурювача, Компресор автомобільний XM-77
0.0
Всього відгуків:0
Електронасос для машини MX20033, Портативний насос, Компресор від прикурювача, Компресор автомобільний XM-77
[[ getCurrentDecimal('1064') ]] ₴