Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 224 мм |
| Ширина | 336 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Захист від дітей | Ні |
| Кріплення на стіну | |
| Роздільна здатність екрану | 1366x768 |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Колір | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 8 мс |
| Стан | |
| Тип телевізора | |
| FM-радіо | Ні |
| Підтримка DLNA | |
| Підтримка 3D | |
| Вбудований сабвуфер | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Формат екрану | |
| Підтримка HDTV | |
| HD-формат | |
| Тип LED підсвічування | |
| Кут огляду | 170 град. |
| Конвертація 2D в 3D | |
| Підтримка стандартів | DVB-T|DVB-T2 |
| Телетекст | |
| Суммарная мощность звука | 4 Вт |
| Стереозвучание | |
| Об'ємне звучання | |
| Dolby Digital | |
| Підтримувані формати | WMA|MP3|JPEG|AVI |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Вихід на навушники | Так |
| Картинка в картинці | Ні |
| Таймер сна | Так |
| Підтримка 24p True Cinema | |
| Функція "Time Shift" | |
| Підтримка Skype | |
| Вигнутий екран | |
| Поддержка Smart TV | Нет |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Модельный год | 2019 |
| Частота экрана | 60 |
| Виробник | SOYAR |