Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Варіант установки | Универсальный |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Функція нахилу | Так |
| Стан | Новий |
| портативный вентилятор на шею | вентилятор на шею |