Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Колір | принт |
| Розмір | полуторний |
| Розмір простирадла | 160 x 230 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | бавовна |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка-2 шт |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | з геометричним принтом |
| Додатково | фірмова упаковка |
| Тип застібки | на блискавці |