Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Колір | Синьо-зелений |
| Розмір | дитячий |
| Розмір простирадла | 110 х 160 см |
| Розмір підковдри | 110 х 140 см |
| Розмір наволочки | 40 х 60 см |
| Матеріал | бязь |
| Комплектація | 40х60 - наволочки - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Щільність матеріалу | 165 |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | з текстовим принтом |
| Тип застібки | на блискавці |