Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Постільна білизна Руно Luxury бязь набивна сімейний (6.114_Luxury)
| Виробник | |
| Колір | |
| Щільність матеріалу | 142 |
| Дизайн та декор | з квітковим принтом |
| Додатково | упаковка: мішечок бавовняний |
| Тип застібки | з вирізом внизу |
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 143 x 215 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | 100% бавовна, бязь |
| Комплектація | простирадло, підковдра - 2 шт, наволочка - 2 шт |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
Читати повністю
Сховати
Опис Постільна білизна Руно Luxury бязь набивна сімейний (6.114_Luxury)
Комплект постільної білизни Руно Luxury - це поєднання натуральності, комфорту та елегантності. Виготовлений з високоякісної натуральної бавовни. Комплект ідеально підійде для повсякденного користування та подарує відчуття затишку під час сну.
Бязь - це бавовняна, натуральна, досить міцна тканина. Нитки в полотні переплетені хрестоподібно одна до одної. Така тканина є гіпоалергенною та екологічною. Прослужить Вам дуже довго, оскільки вона міцна і зносостійка. Не електризується і майже не мнеться. За нею легко доглядати. При дотриманні температурного режиму під час прання, бязь зберігає початкові кольори, не розтягується і майже не сідає. Гладити теж легко, якщо не пересушувати виріб.
Розмір: сімейний Розмір простирадла: 220 x 240 см Розмір підковдри: 143 x 215 см Розмір наволочки: 50 х 70 см Матеріал: 100% бавовна, бязь Комплектація: простирадло, підковдра - 2 шт, наволочка - 2 шт Кількість підковдр: 2 шт. Кількість наволочок: 2 шт. Щільність матеріалу: 142 Рекомендації по догляду: не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення Рекомендації по догляду: прати за температури не більше 40°С Дизайн та декор: з квітковим принтом Додатково: упаковка: мішечок бавовняний Тип застібки: з вирізом внизу Колір: бежевийВідгуки та питання про - Постільна білизна Руно Luxury бязь набивна сімейний (6.114_Luxury)
[[ getCurrentDecimal('2412') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2412') ]] ₴