Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Посудомийна машина Beko DIN34322
В наявності
Код:002625483
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Посудомийна машина Beko DIN34322
| Виробник | |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Клас енергоспоживання | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Кількість програм | 4 |
| Тип | вбудована |
| Програми | інтенсивна |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Особливості | використання таблеток "все в 1" |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Beko DIN34322
Beko DIN34322 має універсальний дизайн, підійде для будь-якої кухні. Вона відноситься до числа вбудованих посудомийних машин, тому ви можете бути спокійні за житловий простір на вашій кухні. Посудомийна машина повнорозмірна. За один робочий процес вона може впоратися з 13 комплектами посуду. Сенсорне управління - безпечне і надійне управління, яке не підведе вас. Машина виконана в високому класі енергоспоживання - А ++.
Відгуки та питання про - Посудомийна машина Beko DIN34322
0.0
Всього відгуків:0
Посудомийна машина Beko DIN34322
[[ getCurrentDecimal('18429') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('18429') ]] ₴