Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Посудомийна машина Gorenje GV520E15
| Виробник | |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 9 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | сигнал про завершення програми |
| Програми | швидка |
| Колір | білий |
| Також шукають | з шириною 45 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Gorenje GV520E15
Посудомийна машина Gorenje GV520E15 - вузький пристрій, який легко встановити на кухні. Місткість 9 комплектів посуду – чудовий результат незважаючи на компактні розміри. Вбудована система AquaStop гарантує абсолютну безпеку. При виникненні протікання ця система заблокує надходження води в пристрій, а насос відкачає всю воду, що залишилася з бака машини.
Відгуки та питання про - Посудомийна машина Gorenje GV520E15
0.0
Всього відгуків:0
Посудомийна машина Gorenje GV520E15
[[ getCurrentDecimal('17343') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('17343') ]] ₴