Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 81.5 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Клас енергоспоживання | |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Тип | вбудована |
| Особливості | функція запам'ятовування |
| Програми | самоочищення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 - 87 х 60 х 58 см |
| Колір | сірий |
| Також шукають | з шириною 60 см |