Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | |
| Матеріал корпусу | |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Тип пилозбірника | |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Тип вихідного фільтра | |
| Тип труби всмоктування | |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип уборки | Сухая |
| Товар | Профессиональный пылесос для дома Magio MG-895, Мощный пылесос циклонного типа без мешка KW-15 |
Товар не доступний
Характеристики Потужний колбовий пилосос без мішка для пилу Magio MG-895, Потужний пилосос для будь-якого прибирання KW-15
За тарифами