Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | С |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | вибір температури прання автобалансування автоперезапуск |
| Тип | автомат |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.78 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 48 л |
| Кількість програм | 16 |
| Програми прання | штормове прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | самодіагностика |
| Функції | швидке прання |
| Корпус | вузький |
| Колір дверцят | білий |