Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | Автоматический перезапуск сенсор завантаження автобалансування контроль піни |
| Колір дверцят | чорний |
| Тип | автомат |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 1.7 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 55 л |
| Кількість програм | 15 |
| Програми прання | штормове прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | очищення барабану |
| Функції | вибір швидкості віджиму |
| Корпус | повнорозмірний |