Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 64 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 54.5 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас віджиму | |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | Бокові панелі StableTech Датчик температури Сенсор завантаження - визначає вагу білизни |
| Дисплей | так |
| Тип двигуна | інверторний |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 об/хв |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.9 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 54 л |
| Кількість програм | 15 |
| Програми прання | Швидке прання 20' |
| Функції | стоп насос |
| Колір дверцят | чорний |