Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | С |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Тип завантаження | вертикальне завантаження |
| Особливості | індикація режиму роботи |
| Тип | автомат |
| Тип двигуна | колекторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.56 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 43 л |
| Кількість програм | 14 |
| Програми прання | холодне прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | замок від дітей |
| Функції | таймер |
| Корпус | повнорозмірний |
| Колір дверцят | білий |