Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | індикатор залишкового часу Система зменшення рівня вібрації Технологія контролю напруги (174-400 В) Система контролю піноутворення індикація незачинених дверцят індикація обраних параметрів програми прання індикація помилок у роботі автоматичний перезапуск зі збереженням попередніх налаштувань затримка завершення циклу прання (3-19 годин) Функція обробки парою Steam Блокування панелі керування від дітей індикація етапу циклу прання індикація режиму "Блокування від дітей індикація режиму "Відкласти завершення" індикація режму "Віддалений старт" Віддалене керування через додаток LG ThinQ по Wi-Fi відкриття дверей: праворуч Завантаження додаткових програм через додаток LG ThinQ™ по Wi-Fi |
| Тип | автомат |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.444 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 43 л |
| Кількість програм | 10 |
| Програми прання | швидке прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | самодіагностика |
| Функції | регулювання температури |
| Smart функції | управління по WiFi |
| Корпус | вузький |
| Колір дверцят | білий |