Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 47.5 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | Smart Diagnosis Система прямого приводу Inverter Direct Drive Блокування від дітей Технологія контролю напруги (174-400 В) індикація незачинених дверцят індикація обраних параметрів програми прання індикація помилок у роботі Автоматичний перезапуск автоматичний перезапуск зі збереженням попередніх налаштувань Відкриття дверей: праворуч затримка завершення циклу прання (3-19 годин) Функція обробки парою Steam 'Система зменшення рівня вібрації Індикація завершення роботи Індикація залишкового часу програми Блокування панелі керування від дітей |
| Тип | автомат |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 9 кг |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.438 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 50 л |
| Кількість програм | 12 |
| Програми прання | швидке 14 |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | самодіагностика |
| Функції | функція мобільної діагностики Smart Diagnosis™ |
| Колір дверцят | чорний |