Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Праска PHILIPS DST7040/80 (DST7040/80)
| Виробник | |
| Вага | 1.88 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Тип | праска з подачею пари |
| Вертикальне відпарювання | + |
| Колір | чорний з золотим |
| Особливості | технологія Quick Calc Release |
| Комплектація | гарантійний талон,інструкція,праска |
| Потужність | 2800 Вт |
| Підключення | дротове |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Габарити (ВхШхГ) | 137x129x320 мм |
| Самоочищення від накипу | + |
| Об'єм ємності для води | 300 мл |
| Протикапельна (dripstop) система | + |
| Автоматичне відключення | + |
| Паровий удар (турбопар) | 250 г/хв. |
| Постійний пар | 50 г/хв. |
| Подача пари | + |
| Tехнологія підошви | SteamGlide Elite |
| Покриття робочої поверхні | нержавіюча сталь |
| Cистема самоочищення | + |
| Регулятор подачі пари | + |
| Обєм | 0.0079 м3 |
| Довжина | 140 мм |
| Гарантия | 24 місяця |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Читати повністю
Сховати
Опис Праска PHILIPS DST7040/80 (DST7040/80)
Паровий удар до 250 г розпрасовує важкі складки Глибше проникає у тканину для легшого усунення найважчих складок.
SteamGlide Elite – наша підошва, що найкраще ковзає і має найкращий захист від подряпин Ексклюзивна підошва Philips SteamGlide Elite – це наша найкраща підошва, що відмінно ковзає і має максимальний захист від подряпин.
Швидке видалення накипу Система швидкого видалення накипу для легкого чищення праски та тривалої ефективності відпарювання.
Система 'крапля-стоп' запобігає утворенню плям під час прасування Наша система 'крапля-стоп' запобігає протіканню для уникнення плям від води та впевненого прасування за будь-якої температури.
Менше доливань води завдяки надзвичайно великому резервуару ємністю 300 мл З великим резервуаром для води ємністю 300 мл потрібно менше доливань, завдяки чому можна прасувати більше одягу за раз.
2800 Вт для швидкого нагрівання і потужного прасування Забезпечує швидке нагрівання і потужне функціонування для швидкого прасування.
Подача пари до 50 г/хв для швидшого усунення складок Завдяки потужній і постійній подачі пари тепер крізь тканину проходить на 50% більше пари для швидшого усунення складок.
Вертикальне відпарювання Функція вертикального відпарювання дозволяє освіжати одяг безпосередньо на вішаку й усуває складки з тканин, які висять (наприклад, занавісок). Дошка для прасування не потрібна.
Простота регулювання температури Керуйте підвищеною температурою і змінним налаштуванням пари легко та точно. Ви завжди підтримуватиме температуру та тиск пари, що відповідають характеристикам вашого одягу.
Система автоматичного вимкнення спрацьовує, коли прасування тимчасово припиняється Праска вимкнеться сама, якщо її залишити без руху. У положенні на підошві вона автоматично вимкнеться через 30 секунд, а на п’яті – через 8 хвилин.