Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | |
| Стать | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Товщина | 0.01 мм |
| Колір | |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Текстура | Пупырчатые |
| Змазка | |
| Світіння в темряві | |
| Особенности | С анестетиком |
| Назначение | Универсальный |
| Размер | M (51-54 мм) |
| Тип | Ультратонкие |
Характеристики Презервативи пупирчасті ультратонкі Olo RED Foil 0.01 латексні 10 шт Прозорий
В наявності
Код:003945733