Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | |
| Стать | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 0.04 мм |
| Малюнки і написи | |
| Колір | |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Текстура | |
| Змазка | Силиконовая |
| Світіння в темряві | |
| Особенности | Увеличенного размера |
| Назначение | Универсальный |
| Размер | M (51-54 мм) |
| Тип | Ультратонкие |
Характеристики Презервативи стимулюючі з вусиками OLO Kirin ультратонкі латексні 18 см Прозорий
В наявності
Код:003945409