Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення BNT-3000 AP Powercom
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Кількість АКБ | 3 |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 155-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | 7 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 3 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 х 200 х 440 мм |
| Вага, кг | 23.4 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення BNT-3000 AP Powercom
Powercom BNT-3000 AP - компактний пристрій безперебійного живлення, який призначений для захисту персональних комп'ютерів і невеликих робочих станцій від основних неполадок з електроживленням.Powercom BNT-3000 AP використовується для захисту від перевантаження, захисту від високовольтних імпульсів, захисту від короткого замикання, захисту телефонної лінії, захисту локальної мережі.Основні особливості Powercom BNT-3000 AP: інтерфейс RS232, інтерфейс USB, потужність 3000 ВА/1800Вт, комп'ютерні розетки - 6 х IEC 320, 12V/9Ah * 2 батарея. Призначення: для мережевого обладнання Призначення: для домашніх ПК Призначення: для робочих станцій Тип виробу: резервні з апроксимованої синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 1800 Вт Потужність, ВА: 3000 В*А Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда Вхідна напруга: 155-275 В Автон. робота при max навантаж: 7 хв Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 3 Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 3 Кількість розеток: 6 x IEC 320 C13 Кількість IEC розеток, шт: 6 Додатковий фільтр: RJ-45 Час переходу на батарею, мс: 2-4 Інтерфейс підключення: USB РК-дисплей: без дисплея Розмір, мм (ШхГхВ): 130 х 200 х 440 мм Вага, кг: 23.4 кг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення BNT-3000 AP Powercom
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення BNT-3000 AP Powercom
[[ getCurrentDecimal('19774') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('19774') ]] ₴